Menu
Your Cart

Hakkımızda

ARBERKGRUP

Firmamız 2009 Yılından Beri Toptan, Parakende Satış,Otomativ,Muhasebe,İnşaat, Gıda Sektörlerinde Hizmet Vermektedir.

Bunun yanında dev pazaryerleri olarak bilinen sitelerin de iş ortağı olarak kendi ismine ait mağazalarından sitelerin müşterilerine yakışır hizmet vermeyi amaç olarak edinmiştir


TekstilEnerji saçan modelleri ile sizi göz önünde tutuyor. Kendine özel modelleri, tasarımlarıyla gündelik yaşamınızda hem şık hem de farklı olmanızı sağlıyor.


Giyim konusunda tecrübeli bir ekibin elinden çıkan modelleri sizin hizmetinize sunuyor. Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlar adeta karnaval havası yaratıyor. Modern akımının özgür ruhunu hissettiğimiz koleksiyonlarda öne çıkan temaların başında kadın elbiseleri, eşofmanları ve kabanları geliyor. Koleksiyonda kontrast renklerin birlikte kullanımı özel materyal, fermuar ve tül detaylarıyla zenginleştiriliyor.


Viskon kumaşların yanında alternatif dokular ile birleşen tül trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.Modaya Etkisi: Yeni sezon modasını taşıyan geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle yaz aylarının ve alisverissepetecom koleksiyonunun favorileri arasında..


Kumaş kalitesi göze çarparken, canlı renklerdeki en şık uzun elbiseler, şık bayan elbiseleri, yeni sezon tulumlar, yeni sezon temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki elbiseler, bluzlar ve tulumlarda kendini gösteriyor. Koleksiyonunu yakından görmek için sizleri sitemize davet ediyoruz. Online satış için ise alisverissepete.com  u ziyaret edebilirsiniz.


Kışlık ürünlerimiz birbirinden çekici,stil ve modanın en son trendlerini takip eden müşterilere uygun olarak tasarladık.