Menu
Your Cart

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

alisverissepete.com mağazamızdan vermiş olduğunuz siparişlerinizi en geç 1-4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim etme konusunda azami gayreti sarf eder.

 


 

Bu teslimat süresi, Havale/Eft ile yapılan ödemelerde, ödeme yapıldıktan ve ödemenin onaylanmasından sonra geçerlidir.

 


 

Kapıda ödeme siparişlerinde, siparişin işleme alınması için, müşterinin sözlü ya da yazılı ek bir onay vermesi gerekmektedir.

 


 

Kapıda Ödeme Seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, sipariş bedelleri haricinde ekstradan 5,50 T(hizmet bedeli)L+5 tl(sistemde kargo ücreti yansıtılmamaktadır.Kargolar alıcı ödemeli gönderilir.)=10.5 tl, Kapıda Ödeme Hizmet Bedelini ödemeyi taahüt eder.

 


 

Saat 15:00'den sonra veya haftasonu onaylanan siparişler, bir sonraki iş günü itibariyle işleme alınacaktır. 

 


 

150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alisverissepete.com tarafından ödenir ve sipariş aşamasında vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 


 

100 TL ve altı siparişlerinizde kargo ücreti 4,80 TL'dir.Kargo kapınıza geldikten sonra ödemenizi kargo firmasına gerçekleştirmek üzere alım yapmaktasınız.

 


 

alisverissepete.com Sürat Kargo ve MNG Kargo ile Türkiye sınırları dahilinde sipariş gönderimini, gizli paketleme ile yapmaktadır. Paket dışında ürünün ne olduğuna dair bir bilgi yazmamaktadır. 

Detaylı bilgi için destek@alisverissepete.com'a mail atabilir veya 0 850 302 8 892  no'lu Müşteri Destek Hattı'mızı arayabilirsiniz.Siparişinizi telefon desteği ile tamamlamak isterseniz online yardım menüsünden ve müşteri hizmetleri telefonumuzdan destek talep edebilirsiniz.