Hakkımızda

Hakkımızda

ARBERKGRUP

2009 YILINDAN BERİ TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞ,OTOMATİV,MUHASEBE,İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZ E TİCARETİN TÜM YENİLİKLERİNİ SİZLERLE BULUŞTURMAKTADIR.


alisverissepetecom enerji saçan modelleri ile sizi göz önünde tutuyor. Kendine özel modelleri, tasarımlarıyla gündelik yaşamınızda hem şık hem de farklı olmanızı sağlıyor.


Giyim konusunda tecrübeli bir ekibin elinden çıkan modelleri sizin hizmetinize sunuyor. Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlar adeta karnaval havası yaratıyor. Modern akımının özgür ruhunu hissettiğimiz koleksiyonlarda öne çıkan temaların başında kadın elbiseleri, eşofmanları ve kabanları geliyor. Koleksiyonda kontrast renklerin birlikte kullanımı özel materyal, fermuar ve tül detaylarıyla zenginleştiriliyor.


Viskon kumaşların yanında alternatif dokular ile birleşen tül trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.Modaya Etkisi: Yeni sezon modasını taşıyan geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle yaz aylarının ve alisverissepetecom koleksiyonunun favorileri arasında..


Kumaş kalitesi göze çarparken, canlı renklerdeki en şık uzun elbiseler, şık bayan elbiseleri, yeni sezon tulumlar, yeni sezon temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki elbiseler, bluzlar ve tulumlarda kendini gösteriyor. Koleksiyonunu yakından görmek için sizleri sitemize davet ediyoruz. Online satış için ise alisverissepete.com  u ziyaret edebilirsiniz.


Kışlık ürünlerimiz birbirinden çekici,stil ve modanın en son trendlerini takip eden müşterilere uygun olarak tasarladık.


İSTANBUL ANADOLU YAKASI MERKEZLİ FİRMAMIZ TÜM BÖLGE VE ÜLKELERE SEVK YAPABİLMEKTE OLUP TÜRKİYE İÇİNDE YAPILAN TÜM ALIŞVERİŞLERDE MEVZUATLARDA GEÇEN TÜM YASAL HAKLARI MÜŞTERİLERİNE TANIMAKTADIR.
MÜŞTERİLERİMİZE ÖNERİMİZ ÜYE OLARAK ALIŞVERİŞ YAPMASI YÖNÜNDE OLUP BİR SONRAKİ ALIŞVERİŞİNDE İNDİRİM FIRSATLARINDAN  YARARLANMA İMKANINIZIN OLDUĞUNU HATIRLATMAK İSTERİZ.